e-Eğitim ve e-Öğrenme

Bilişim sektöründe en büyük büyümeyi öngördüğümüz alan: e-eğitim .

İleride daha çok değer kazanacak bu alanda aldığımız projeler ile arge faaliyetlerimiz, kurulum ve işleyiş yönetiminin şekillendirilmesi noktasında emsalsiz çözümler ürettiğimize inanıyoruz.

Eğitsel içerik, materyal ve tecrübeye sahip kanat ile (öğretmenler, yayınevleri, okullar, illustratörler ve kitap yazarları) bu içeriği dijital ortama uyarlayacak yazılımcılar, dijital grafik uzmanları, arayüz geliştiricilerinin belirli bir koordinasyon içerisinde çalışması, basıma yönelik hazırlanmış materyallerin hızlı ve kaliteli bir şekilde uygulamaya yönelik kullanım için dijital ortama aktarımı e-eğitim sektörü açısından üretim faaliyetlerini baltalayan bir sorun. Mevcut sistemler çok yoğun maliyetlerle işlemekte. Bu sebepten dolayı e-eğitim sektörü ancak bu yatırımı yapabilecek kişi, kurum ve kuruluşların tekelinde ilerleyecek gözüküyor.

Bu ana problemleri aşmak için geliştirdiğimiz mantık ve işleyiş ile e-eğitim sektörüne yönelik benzersiz bir üretim altyapısı yarattık. Yaptığımız projeler ile üretim sisteminin işlevselliğini hız ve kaliteye yönelik ispatladık. Geliştirdiğimiz Konu Anlatım Yazılımları, Sınav Uygulamaları, İnteraktif Uygulama ve Oyunlar ve Bilgi Arşivleme Uygulamaları bu sektöre daha çok şey kazandırmaya yönelik bizi cesaretlendirdi.

Hızlı ve kaliteli ürün. iPad, iPhone dahil tüm mobil platformlarda ürünün sunumu. Platform bağımsız, herhangi bir Microsoft Windows sürümü, Linux veya Macintosh işletim sistemleri dahil rahatlıkla online veya offline çalışabilen, gerek internet üzerinden gerekse cd veya taşınabilir medya ve diskler üzerinde sunulabilen, çalışması için yoğun bellek ve işlemci gücü istemeyen ufak boyutta yazılımlar….

Etiketler:, , ,
Guajon Google+
Google+